Współpraca ze sekcją TENISA STOŁOWEGO MKS Halniak Maków Podhalański

Miło nam Państwu zakomunikować, że nasza szkoła rozpoczęła współpracę z sekcją tenisa stołowego MKS Halniak Maków Podhalański. W ramach współpracy prowadzony będzie nabór do klas Liceum Mistrzostwa Sportowego Beskidzkie Centrum Edukacji i Sportu. Poniżej wypowiedzi trenera Tomasza Czubina:

„Kolejną dobrą wiadomością jest nawiązanie współpracy ze szkołą – Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego BCEiS w Zawoi. w której powstaje klasa o profilu tenis stołowy, dzięki temu nasi kadeci po ukończeniu szkoły podstawowej i wyborze tej szkoły będą mogli kontynuować naukę w liceum i dodatkowo w godzinach szkolnych trenować tenis stołowy. Uczniowie, którzy wybiorą Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego BCEiS w Zawoi, a do tej pory nie występowali w żadnym klubie będą mieli możliwość gry w rozgrywkach V ligi, w seniorskiej drużynie Halniaka. Oczywiście szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych tenisistów, występujących również w swoich klubach innych niż Halniak. Uczniowie po wyborze klasy o profilu tenisa stołowego zyskają dodatkowo 16 godzin treningu w ramach godzin szkolnych, a po szkole dalej mogą trenować w swoim klubie i reprezentować go w lidze”.

Cieszymy się z podjęcia współpracy z sekcją tenisa stołowego klubu MKS Halniak Maków Podhalański. Jako szkoła staramy się stworzyć optymalne warunki do realizowania pasji naszych uczniów, jaką jest sport w połączeniu z edukacją. Wierzymy, że wspólnie z trenerami MKS Maków Podhalański rozpropagujemy tenis stołowy na terenie powiatu suskiego i zachęcimy coraz większą ilość dzieci do uprawiania tej dyscypliny sportu – powiedział Andrzej Rybarski, koordynator d/s sportu SMS BCEiS w Zawoi.😀🏓🏓🏓

Scroll to Top